Dobry hotel to gwarancja miło spędzonego czasu. Ma to istotne znaczenie dla osób podróżujących, ponieważ zapewnia komfort i świadomość, że w trakcie pobytu wszystko przebiegnie bez zakłóceń, a obsługa zadba o to, by czas spędzony w hotelu zapadł miło w pamięć. Jakie są cechy idealnego hotelu?

Best Western Hotels & Resorts – standard i coś więcej…
Nie jest tajemnica, że obecnie hotele wychodzą naprzeciw oczekiwaniom gości, oferując już nie tylko nocleg i śniadanie w cenie pokoju. Coraz częściej normą stają się inne usługi, związane np. z pobytem dzieci, udostępnieniem miejsca do pracy, komputera, drukarki lub dostawieniem łóżeczka do pokoju – w przypadku pary z małym dzieckiem. Wszystkie te udogodnienia są dostępne także w sieci hotelowej Best Western Hotels & Resorts, której pełną ofertę można znaleźć na stronie: bestwestern.pl. Obsługa dba tam ponadto także o dobrą atmosferę i tworzy przyjazną przestrzeń. Dzięki temu goście mogą poczuć w hotelu namiastkę domu, komfort i spokój, jaki jest im potrzebny. Sprawia to, że pobyt jest mile zapamiętany, a goście chętnie wracają do hotelu.

Wyposażenie i dbałość o gości w Best Western Hotels & Resorts
Idea odpowiedniej komunikacji to główna zasada, jaką kierują się pracownicy Best Western Hotels & Resorts. Dzięki temu goście mają pewność, że znajdą fachową obsługę, idealnie utrzymane i zadbane pokoje, bogate wyposażenie i pomoc w spornych kwestiach.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, którzy łączą wypoczynek i pobyt z pracą zawodową – sieć hotelowa daje możliwość korzystania z dostępu do sieci, drukarki w hotelowym lobby i innych udogodnień. Ciekawym rozwiązaniem jest też program lojalnościowy – dla stałych klientów.

Program lojalnościowy w Best Western Hotels & Resorts – dlaczego to się opłaca?
Program lojalnościowy daje przywileje i pozwala korzystać z dodatkowych funkcji przeznaczonych dla gości. Co istotne, samo przystąpienie do niego jest bezpłatne, a, w ramach członkostwa można liczyć na takie atuty jak:
– możliwość korzystania z bezpłatnych noclegów, bez okresów wyłączonych z promocji;
– zbieranie punktów i zawsze ważny system naliczonych punktów;
– oferty specjalne;
– Status Match, No Catch, czyli bezpłatne wyrównanie statusu w odniesieniu do dowolnego programu lojalnościowego;

Trudno wybrać hotel, który spełniałby wszystkie oczekiwania. Ale czy jest to niemożliwe? Okazuje się, że nie. Warto postawić na sprawdzoną markę i zdecydować się na miejsce, gdzie obsługa zadba nie tylko o przyjemne otoczenie, ale też o komfort psychiczny i możliwość miłego spędzenia czasu. Dzięki temu pobyt będzie się długo i mile wspominać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *